Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cantik bener om,liat pasti naksir...
Tongue 
iseng2 gawe trird ah..
cowok tercantik didunia.dia seorang cosplayer.
umurnya kaya 17 tahun padahal 26 tahun om
keh om biodatanya
Biodatanya

Name: kiyoshi sakurazuka
Real Name :澈樱冢 = Che Ying Zhong (CMIIW)
Birthday : April 4, 1984
Height : 160cm
Weight : 40kg
Blood type : A
Constellation : Aries
Gender : Male
Birthplace : Hunan, China
Graduate : Beijing Institute of Technology
coba klo cewek, pasti uwis tak embat...
btw dy juga pnya pacar cewek,,, brati dudu MAHO . wkkkkkk


keh om foto dy
semoga ada yang berbaik hati memberi Klepon
ora mengharap Balang Sendal
moga2 juga ora Wis tau kwehh

sumber : http://terselubung.blogspot.com/2010/12/...ik-di.html
[RIGHT]—kamen rider faiz™ [Image: http://i806.photobucket.com/albums/yy346...Z_ALL1.gif][/RIGHT]
Reply
wis tau mbaca, tapi iya sih bener2 katon kaya wadon..
tapi RATA Guling-Guling
........::::::::::Threading Motivator ::::::::::........
Reply
jangan jangan pacare sing lesbi Ngikik maning
Reply
Bencong om? Daning kyk sg ng perempatan? Katisen
"Orang sukses adalah orang yang dapat menghasilkan uang lebih banyak daripada yang istrinya habiskan"
pesbuke enyong
Reply
kwe sengaja dandan wadon apa piben sih.... Ngukuri batuk
urip sing ikhlas lan legowo

>> Ef-Be ne aku
Reply
yaaaaaaaahh ampuunn cantik gileeeeeeeeee.. iiiiiiihh Paes
Assalamualaikum
Reply
#7
lanang bae kayakuwe?? Syok nemen

piben angger wadon lah?? langsung tek kawin sung Ngiler

angger didoong kayakuwe tah nyong ndean pertimbangaken dong...

Reply
angger nang thailand tah wes laris oh Nyengir
road to
6666th
Reply
kuwe lanang??? Syok nemen
daning ayu yah Ngikik

Weight : 40kg
kiye beneran 40kg wong lemune semana? Mikir
wong aku sing gering otot kawat balung tok be bobote 45kg Ngukuri batuk
bersamamu itu sangat menyenangkan ^_^
Regards
animcuwiru

Reply
(26-05-2011, 10:28 PM)ayiep_wawan Wrote: Bencong om? Daning kyk sg ng perempatan? Katisen

cosplayer om..hanya cosplayer.asline lanang.

(26-05-2011, 10:30 PM)leo_quers Wrote: kwe sengaja dandan wadon apa piben sih.... Ngukuri batuk

angger lagi cosplay seringe nganggo costum wadon.

(26-05-2011, 11:06 PM)dhesy_didoonk Wrote: yaaaaaaaahh ampuunn cantik gileeeeeeeeee.. iiiiiiihh Paes

anda kalah ya sis...PISS

(26-05-2011, 11:31 PM)Barrezta Wrote: lanang bae kayakuwe?? Syok nemen

piben angger wadon lah?? langsung tek kawin sung Ngiler

angger didoong kayakuwe tah nyong ndean pertimbangaken dong...


wkkkk.....sabar um aja maen kawin bae.

(26-05-2011, 11:32 PM)ibnu19 Wrote: angger nang thailand tah wes laris oh Nyengir

wkkkk...otake ente ning endi um???kan kuwe cuma cosplayer, hanya pake costum wanita tapi dikehidupan nyata dia laki2..

(27-05-2011, 12:13 AM)animcuwiru Wrote: kuwe lanang??? Syok nemen
daning ayu yah Ngikik

Weight : 40kg
kiye beneran 40kg wong lemune semana? Mikir
wong aku sing gering otot kawat balung tok be bobote 45kg Ngukuri batuk

nah ayu um...cwe sing ning tcc be kalah kabeh...PISS
[RIGHT]—kamen rider faiz™ [Image: http://i806.photobucket.com/albums/yy346...Z_ALL1.gif][/RIGHT]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)